Dva a půl chlapa online | eSerial.cz
Vítáme vás na webu o seriálu Dva a půl chlapa. Můžete zde pohodlně sledovat všechny epizody online z vašeho prohlížeče. Přejeme Vám příjemnou zábavu...

Krátce o seriálu:

Dva a půl chlapa (orig. Two and a Half Men) je americký komediální seriál, oceněný Emmy, který od roku 2003 vysílá televize CBS, v České republice byl uveden na TV Nova. Hlavním hrdinou je svobodný mládenec Charlie, jehož pokojný život je narušen, když se k němu nastěhuje jeho čerstvě rozvedený bratr Alan se synem Jakem.

Natáčení osmé série bylo v lednu pozastaveno kvůli problémům Charlie Sheena s drogami. Později byl oficiálně vyhozen ze seriálu Dva a Půl Chlapa scénáristou Chuckem Lorrem. Osmá série tak skončila 16. epizodou, kdy Charlie jede s Rose do Paříže. Chuck Lorre oznámil, že seriál nekončí a bude pokračovat i bez Sheena. Jeho role byla nabítnuta mnoha celebritám, mezi nimi byl i Hugh Grant. Roli nakonec získal americký herec Ashton Kutcher, který ale nenahradí Charlieho roli a bude hrát roli novou. Chuck Lorre oznámil, že 9. série začne Charlieho pohřbem. Na výletu v Paříži totiž Charlieho zabije Vlak. Kutcher bude hrát internetového miliardáře se zlomeným srdcem jménem Walden Schmidt, který po Charlieho smrti bude mít zájem o jeho dům. Veškeré ostatní postavy (Alan, Jake, Berta...) v seriálu budou pokračovat. 9. série má v Americe premiéru 19. Září 2011.

eSerial.cz Vám přeje příjemnou zábavu...
  
eSerial.cz
Inzerce papoušků

Webový inzertní a chovatelský portál zaměřený na PAPOUŠKY.

Two and a half men online

Dva a půl chlapa online

TOPlist